تفاوت هاست و سرور میزبانی ویدیو با هاست معمولی

سرور مخصوص هاستینگ چیست؟

در اینترنت برای نمایش هر محتوایی لازم به یک سرور جهت پردازش آن است که به آن سرور مخصوص هاستینگ گفته می شود. این سرور ها اکثراً دارای سیستم عامل Linux هستند و برای ارتباط با اینترنت به شبکه هایی با پهنای باند بسیار بالایی متصل هستند. علاوه بر آن جهت امکان پپشتیبانی و میزبانی وبسایت ها این سرور ها نیاز به یک Webserver دارند که معروفترین آنها Apache است.

سرور میزبانی ویدیو چه فرقی با سرور های میزبانی معمولی دارد؟

جهت میزبانی و پخش ویدیو باید Webserver سرور ها به صورت تخصصی تنظیم و آماده شود تا بهترین بازدهی را جهت استریم ویدیو ها بدست آورده شود. علاوه بر آن باید تکنولوژی مخصوص انکودینگ با Webserver ها هماهنگی کامل را داشته باشند تا بتوان در نهایت یک پکیج کامل و سالم را در اختیار داشت. انجام این مراحل بسیار سخت و هزینه بر است و لازم به دانش و تجربه ی بالایی دارد. یکی از بهترین وبسایت هایی که در این زمینه فعال است Youtube می باشد.

سرور میزبانی ویدیو VEDO چه فرقی با بقیه دارد؟

در VEDO همانطور که کلیه مراحل انکودینگ و تبدیل ویدیو ها اختصاصی و منحصر به فرد است, سرور های میزبانی ویدیو هم با توجه به آخرین فن آوری های روز دنیا تنظیم و طراحی شده است تا بهترین سرعت و کیفیت را هنگام پخش ویدیو ها تجربه شود. در وبسایت VEDO ویدیو های انکود شده کاملاً هماهنگ و سازگار با سرور های میزبانی ویدیو آماده می شود تا بهترین تجربه استریم ویدیو را به کاربران ارائه دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *